Uwaga na oszustów podszywających się pod naszych pracowników! Czytaj więcej

Arrow up
Arrow down

Miejskie Centrum Medyczne „Bałuty” w Łodzi

91-036 Łódź, ul. Bydgoska 17/21

tel: 42 6577970,
email:

Nasza misja

Misja MCM Bałuty

 Człowiek

Nadaje sens istnienia każdej organizacji. Jest adresatem wszystkich działań podejmowanych przez MCM Bałuty, które samo w sobie powstaje i zmienia się dzięki ludziom. Nie wolno o tym zapominać określając cele i przekładając je następnie na praktyczne mechanizmy zarządzania.

 

Miasto

Świadomość korzeni. Miejski styl życia z jego tempem, nadmiarem bodźców i typowymi dla Bałut kontrastami posiada z jednej strony energetyzującą, z drugiej niszczycielską moc. MCM Bałuty dostosowuje swoją ofertę do wyzwań stawianych przez demografię, czynniki socjalne i ekonomiczne.

 

Jakość

W przypadku medycyny posiada szczególny wymiar. Liczby, parametry, certyfikaty nie są fanaberią profesjonalistów. Przekładają się one na ulgę w cierpieniu, dodane lata życia i poczucie kontroli nad własnym losem. "Jakość" jest dla MCM Bałuty podstawową odpowiedzią na pytanie "jak?".

 

Koordynacja

Wielkość MCM Bałuty daje się przekuć w jego siłę tylko wóczas, gdy działanie każdego z elementów organizacji jest doskonale skoordynowane z innymi i służy jasno określonemu celowi. Zarządzanie musi zatem opierać się na współdziałaniu i wymianie informacji.

Dostępność

Człowiek z wielkiego miasta nie ma czasu na czekanie. Dostępność do usług, mobilność i wykorzystanie nowych technologi to dla MCM Bałuty nie tyle przyszłość co oczywistość. Zwycięży ten, kto zdąży przed innymi.

Nasza wizytówka

Qr Code

 

Nasz BIP

BIP MCM Bałuty

 

Nasza siedziba

siedziba MCM "Bałuty"

 

MCM Bałuty

Miejskie Centrum Medyczne "Bałuty" w Łodzi
(dawniej Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty)

ul. Bydgoska 17/21
91-036 Łódź