Nasza misja

Drukuj

Misja MCM Bałuty

 Człowiek

Nadaje sens istnienia każdej organizacji. Jest adresatem wszystkich działań podejmowanych przez MCM Bałuty, które samo w sobie powstaje i zmienia się dzięki ludziom. Nie wolno o tym zapominać określając cele i przekładając je następnie na praktyczne mechanizmy zarządzania.

 

Miasto

Świadomość korzeni. Miejski styl życia z jego tempem, nadmiarem bodźców i typowymi dla Bałut kontrastami posiada z jednej strony energetyzującą, z drugiej niszczycielską moc. MCM Bałuty dostosowuje swoją ofertę do wyzwań stawianych przez demografię, czynniki socjalne i ekonomiczne.

 

Jakość

W przypadku medycyny posiada szczególny wymiar. Liczby, parametry, certyfikaty nie są fanaberią profesjonalistów. Przekładają się one na ulgę w cierpieniu, dodane lata życia i poczucie kontroli nad własnym losem. "Jakość" jest dla MCM Bałuty podstawową odpowiedzią na pytanie "jak?".

 

Koordynacja

Wielkość MCM Bałuty daje się przekuć w jego siłę tylko wóczas, gdy działanie każdego z elementów organizacji jest doskonale skoordynowane z innymi i służy jasno określonemu celowi. Zarządzanie musi zatem opierać się na współdziałaniu i wymianie informacji.

Dostępność

Człowiek z wielkiego miasta nie ma czasu na czekanie. Dostępność do usług, mobilność i wykorzystanie nowych technologi to dla MCM Bałuty nie tyle przyszłość co oczywistość. Zwycięży ten, kto zdąży przed innymi.